Jak funguje erekce?

Problémy s erekcí

I přesto, že erekci se říká "boner", tvrdý penis nemá žádné kosti. Erekce začíná u chlapců, když jsou ještě děti a pokračuje po celý život. Myslíte si, že máte erekci po celou dobu? Zajímalo by vás jak často byste měli dostat erekci? Proč se to děje? Pomůžeme vám odpovědět na některé otázky.

Co se děje během erekce?

Erekce se zapne, když jste vzrušený a základna v míše pošle zprávu vašemu krevnímu oběhu, aby zaplnil cévy a houbovité tkáně v penisu. Vzhledem k tomu krev vstupuje do penisu a svaly kolem penisu se napnou tak, aby krev nemohla odtíkat.

Jak vypadá penis při erekci?

Vztyčený penis je širší, tvrdší a zpravidla delší než ochablý penis. Během erekce přestane váš penis viset volně, ztuhne a jeho pohyb půjde směrem nahoru od vašeho těla. Vztyčený penis může stát přímo, nahoru nebo dolů pod úhlem. Může to být trochu křivým směrem nahoru, dolů nebo na jednu stranu


Kdy se začne erekce?

Erekce se začne při dotyku penisu nebo dokonce jen při přemýšlení nad sexy myšlenkami. Teenageři velmi často dostávají erekci i bez vzrušení nebo dotyku jejich penisu. Je to zcela normální a stále méně se to bude dít s přibývajícím věkem. Můžete mít spoustu náhodných erekcí v důsledku rychle měnícího se testosteronu v těle. Není nic neobvyklého se v každém věku probudit s ranní erekcí. Jen proto, že máte erekci, neznamená, že máte chuť na sex.

Dostáváte příliš často erekci?

Ne! Každý je jiný. Někteří lidé prostě mají erekci častěji než ostatní. Náhodné erekce se dějí méně s přibývajícím věkem.

Jak můžete ukončit erekci?

Můžete vyzkoušet mnutí a dotýkání penisu, dokud nedostanete orgasmus. Erekce dozní velmi rychle poté. Počkejte. Když se přestanete dotýkat svého penisu a přestanete myslet na sexy myšlenky, krev bude pomalu odtékat vlastním způsobem. Neočekávaná erekce bude méně častá, když si vaše tělo začne zvykat na změny, kterými prochází. Pokud máte obavy o ostatní lidi, že si všimnou vaše neplánované erekce, můžete si ji překrýt: knihou, mikinou, stáním proti zdi s jednou nohou na zemi a druhou proti zdi nebo jinými kreativními nápady.


Co se stane když nebudete ejakulovat? Budete mít "modré koule"?

Pokud nebudete ejakulovat, vaše varlata mohou být trochu bolavé, pocit známý jako "modré koule." Ta tupá bolest je neškodná a odejde sama.


Máte problémy s dosáhnutím kvalitní erekce?

Problémy s dosažením kvalitní erekce provázení populaci mužů celá staletí. Samozřejmě se může jednat o zdravotní potíže, které je potřeba řešit v kooperaci s lékařem, ale ve velké části případů se může jednat o kombinaci psychických a problémů s nedostatečným prokrvením. V podobných případech můžou pomoci přírodní přípravky, které pomáhají posílit prokrvení penisu, ale i se samotnou výdrží. Jedním z přípravků, které dle našich tesstování velice dobře pomáhá, je produkt AMANTE pro muže, který díky vysokému obsahu učinných látek pomáha s dosažením uspokojivé erekce. Tento produkt je k dostání na českém trhu bez předpisu.

A jaké jsou vaše zkušenosti? Vyzkoušeli jste podobný přípravek? Podělte se s vašimi zkušenosti na redakce@jak-na-erekci.cz