Projekt "JAK NA EREKCI" vznikl jako kooperace nezavislých redaktorů, který se angažují v práci s lidmi, kteří mají obtíže dosáhnout dostatečné erekce. Samozřejmě nejsme doktoři a náš názor nemůže tedy nahradit jeho návštěvu, ale podělíme se s Vámi o naše osobní zkušenosti s jednotlivými produkty. Díky Vaší spolupráci Vám pak poskytneme i několik recenzí od uživatelů různých produktů.

Nejstaršímu členu našeho týmu, Zdeňkovi, je 56 let a trpí cukrovkou a dlouhobobými problémy s cévami. Je jedním z nejzkušenjších z nás a za svá léta vyzkoušel celou řadu přípravků. Jeho nápadem bylo založit tento projekt, aby jsme mohli anonymě pomáhat lidem, kteří mají podobné zdravotní potíže. Nejmladším člem je pak Pavel, kterému je pouhých 23 let, ale díky komplikovanému mládí mu nedostatek sebědůvěry komplikoval sexuální život. Náš tým tedy pokrývá rozháhlé spektrum potíží, s kterými se snažíme pomáhat všem z vás.

O JAK-NA-EREKCI.cz

PRAVIDELNÉ ČLÁNKY

Přinášíme Vám pravidelné novinky ze světa přípravků o erekci. Naše redakce osobně testuje veškeré přípravky, aby Vám přinesla ten nejobjektivnější názor!

NAPIŠTE NÁM

Na různé zdravotní obtíže pomáhají přípravky různým způsobem. Napiště nám Vaše zkušenosti, ať je mužeme anonymně zařadit do našich doporučení.

CHODÍ TI NEWSLETTER?

Snažíme se Vám nabídnou nejlepší akce na přípravky z českého trhu. Přihlaště se k nám do newslettru a dostávajte upozornění na nejlepší akce!

JEN DÍKY VÁM ROSTEME

Jsme jen skupina nadšenců, která přináší pravidelný obsah, aby pomohla ostaatním. Pomožte nám i vy sdílením našeho webu.